recenze

„Jste-li s námi spokojeni řekněte to všem,
Nejste-li s námi spokojeni řekněte to nám“

David

Škoda - Octavia

Super přístup, skvělá domluva svoji Německou ovci už mám doma 😀 

Roman

Volkswagen - Caddy

Velice profesionalni pristup. doporucuji

Iveta

BMW - X1

Koupi vozidla z Německa jsem se opravdu bála. Vždycky jsem měla auto jen z ČR. Přístup pana Toma byl ale opravu profesionální a auto jsem měla do pár dnů doma.

Martin

Škoda - Rapid

Vybral jsem si auto v Německu, kontaktoval Bitticars a nechal si ho dovést. Chtěl jsem si jej nechat přestavět na LPG (když už to propagují na svém webu) ale bylo mi řečeno že mají hodně práce a přestavbu mohou provést až příští týden.

Soňa

Škoda - Citigo

Moje první elektro. Tohle auto jsem objevila na facebooku, hned další den jsem se na něj jela podívat do Hodslavic a ještě ten den jsem s ním odjela. Za mě super...

Lukáš

Renault - Megane

Jindřich

Volkswagen - Touran

Vynikající zkušenost. Vybíral jsem mezi několika firmami. Nakonec jsem dal na doporučení známého a oslovil bitticars. Vše jsme po telefonu důkladně probrali a poslali mi dalších cca 30 fotek. Následně byla uzavřena budoucí kupní smlouva a uhrazena záloha. Auto bylo převezeno do ČR, o každém kroku jsem byl informován. Oproti srovnatelnému vozu v ČR jsem ušetřil cca 100 tis. Kč. Všem moc děkuji.

Josef

Volkswagen - Touran

Koupily jsme u nich auto s vším poradily, příjemný přístup k zákazníkovi doporučuji. Jinde bych si už auto asi nekoupil. S pozdravem Josef

Přidejte i Vaši recenzi

Vybraná hodnota: 1
Dejte nám známku jako ve škole (1-5).
BITTI CARS